Košíčky na cupcake
Budou ozdobou každé slavnostní tabule a hodí se i do výslužek pro hosty
Krabičky na výslužku
Udělejte radost vašim svatebním hostům dárkem, který zachutná
Svatební sety
Slaďte si Vaši svatbu k dokonalosti do jednoho designu

ÚPLNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE O SVATEBNÍHO FOTOGRAFA 

1. ORGANIZÁTOR SOUTĚŽE 

Organizátorem soutěže je společnost Goldpress spol. s.r.o. se sídlem Vančurova 11, 615 00 Brno, IČ: 26932911 (dále jen „organizátor"). 

2. DOBA KONÁNÍ SOUTĚŽE 

Soutěž je vyhlášena na dobu od 31. 10. 2017 do 31. 12. 2017 (dále jen doba konání soutěže). 

3. ÚČAST V SOUTĚŽI 

Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba starší 18 let. Ze soutěže jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k organizátorovi či k dalším osobám pověřeným zajištěním této soutěže a osoby, které jsou ke kterékoliv z takových osob ve vztahu osob blízkých. 

Podmínkou účasti je být k okamžiku, kdy se chcete zúčastnit, již zaregistrován na sociální síti Facebook a Instagram a být fanouškem obou těchto stránek (https://www.facebook.com/goldpressbrno/, https://www.instagram.com/goldpress_sro/). Dále napsat komentář pod soutěžní fotografii na Facebooku se jménem a příjmením nevěsty a datem a místem konání svatby. Dále mít svatbu v období od 1. 3. 2018 do 30. 9. 2018. Dále nakoupit od 1. 11. 2017 do 31. 12. 2017 na e-shopu www.goldpress.cz zboží v hodnotě minimálně 3000,- Kč včetně DPH 21%. Účast v soutěži není zpoplatněna. Do závěrečného vyhodnocení budou zařazeni jen soutěžící splňující výše uvedené podmínky. 

4. MECHANIKA SOUTĚŽE 

5. VÝHRY 

Jeden vylosovaný soutěžící obdrží služby profesionálního fotografa za účelem nafocení svatby. Fotografické služby fotografa jsou zdarma. Rozsah focení bude v délce 8 hodin. Nad rámec tohoto rozsahu je možné službu rozšířit. 

6. OZNÁMENÍ VÝHERCŮ 

Vylosovaný výherce budou zveřejněni na facebookových stránkách Goldpress spol. s.r.o. nejpozději do 7 dní po ukončení soutěže, tedy do 2. 1. 2018. Informace o tom, že uživatel/ka vyhrál/a, mu/jí bude zasílána v soukromé zprávě na Facebooku. 

7. PODMÍNKY ZÍSKÁNÍ VÝHER 

8. OSOBNÍ ÚDAJE 

Účastník soutěže registrací do soutěže dává organizátorovi a pořadateli v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, věk, bydliště (obec), fotografie a emailová adresa za účelem prověření jeho platné účasti v soutěži, předání výhry v soutěži a pro další obchodní a marketingové účely pořadatele, tj. za účelem nabízení produktů a služeb a informování o marketingových akcích, jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 2 let od ukončení soutěže. Správcem osobních údajů je Goldress spol. s.r.o. se sídlem Vančurova 11, PSČ 615 00 Brno. 

V případě, že se stane výhercem jedné z cen, též s jejich zveřejněním v rozsahu jméno, příjmení, fotografie a neúplná adresa bydliště (obec), na Facebook stránkách a webových stránkách organizátora. Účastí v soutěži soutěžící vyjadřuje souhlas, že fotografie budou použity k marketingovým účelům fotografa. Soutěžící zároveň vyjadřuje souhlas s tím, aby tyto osobní údaje a fotografie byly v plném rozsahu a k účelu výše uvedeným zpracovávány i prostřednictvím třetích osob pověřených organizátorem, zejména osobami pověřenými zajištěním této soutěže. 

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Soutěžící má právo svůj souhlas odvolat, a to písemnou formou na adrese sídla organizátora, a dále práva dle §§ 11 a21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich likvidaci. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení organizátorovi. 

9. OSTATNÍ USTANOVENÍ A PODMÍNKY 

V ostatním se soutěž a vztahy mezi soutěžícím a pořadatelem anebo organizátorem řídí právním řádem České republiky. 

V Brně dne 31. 10. 2017

přejít na aktuality

Aktuálně

Dovolená 23. 12. 2019 - 5. 1. 2020

15. prosince 2019
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že v termínu od 23. 12. 2019 do 5. 1. 2020 máme dovolenou. Vaše objednávky budeme vyřizovat, na naší pobočce vám ale budeme k dispozici až 6. 1. 2020. Přejeme Vám krásné svátky a těšíme se na vás v novém roce.

Originální vánoční dárek

6. listopadu 2019
Slaďte si letos svoje dárky k dokonalosti! Ať už budete chtít obdarovat kolegy v práci nebo rodinu, určitě jim uděláte radost. Třeba novoročním přáním, dárkovou krabicí na víno a luxusní obálkou na peníze nebo dárkový voucher. 

Girlandy s českými nápisy

12. září 2019
Co by to bylo za oslavu narozenin bez party doplňků, jako jsou barevné balonky, třpytivé konfety nebo originální party girlandy? Uspořádejte dokonalou party či oslavu narozenin a dozdobte ji girlandami s nápisy. 

Party produkty

15. července 2019
Nejen léto je příležitost k oslavám! Na našem e-shopu teď najdete nejrůznější produkty pro narozeninové oslavy, dětské party nebo třeba rozlučku se svobodou! A že je z čeho vybÍrat, podívejte se sami.

Květinové motivy a novinky 2019

15. května 2019
Milé nevěsty, pokud už plánujete svatbu na příští rok, máme pro Vás celou řadu novinek! Kromě nádherných svatebních oznámení s lekhými květinovými motivy u nás najdete nově také RSVP odpovědní kartičky, zasedací pořádek nebo celou řadu nových krabiček na výslužku.

Nová budova společnosti Goldpress

17. prosince 2018
Od října 2018 jsme na nové adrese, v budově s většími výrobními prostory, lepší logistikou a administrativním zázemím.