Zakázková výroba

Při výrobě Vašeho oznámení, přání, vizitky či jiného polygrafického výrobku k docílení dokonalého vzhledu pracujeme s nejmodernějšími technologiemi.
Všechny naše tiskoviny jsou charakteristické vysokou kvalitou designu a tisku, luxusními druhy papíru a samozřejmě také precizním zpracováním. Klademe důraz především na kvalitní a dobře odvedenou práci.

Svatební oznámení

Svatba je jednou z nejdůležitějších událostí v životě každého člověka a výběr oznámení patří mezi významné úkoly při její přípravě. Cílem svatebního oznámení je obeznámit rodinu, přátelé a známé o této výjimečné události. Svatební oznámení je velmi důležitým detailem, který by měl být v souladu s celkovým pojetím svatby. Proto Vám nabízíme široký výběr oznámení v klasickém i exklusivním stylu včetně svatebních obálek, jmenovek, pozvánek a dalších produktů, které ke svatebním tiskovinám patří. Kromě toho nabízíme i široký sortiment elegantních krabiček na výslužku pro Vaše svatební hosty. Pokud si ani z této nabídky nevyberete, velice rádi Vám vyrobíme vlastní svatební oznámení přesně podle Vašich představ. K výrobě oznámení používáme kvalitní tiskařské papíry a moderní technologie jako je laser, slepotisk, reliéfní tisk, výsek, ražba a další.

Novoroční přání

Design novoročních přání každoročně inovujeme a přinášíme Vám tak originální přání pro Vaše firemní partnery a přátele. Tiskneme luxusní novoročenky, novoroční přání, firemní novoročenky a na přání Vám navrhneme a vyrobíme také originální novoročenky podle Vašich představ a požadavků s použitím všech našich technologií.
Můžete vybírat z moderních i tradičních novoročních přání vyrobených z nejkvalitnějších papírů a tiskařských materiálů. Rádi Vám také pomůžeme s volbou vhodného textu a typu písma k Vámi vybranému přání.

Promoční oznámení

Promoce je nezapomenutelnou a významnou životní událostí, kterou je vhodné elegantně a důstojně oznamovat svým blízkým. Promoční oznámení mnohdy nemají pouze význam informace o termínu promoce, ale také se stávají upomínkovým předmětem Vašich rodičů a dalších členů rodiny - stávají se součástí rodinného alba.
Promoční oznámení se vyznačují vysokou kvalitou, elegantním vzhledem a samozřejmě krátkými dodacími lhůtami. Nabízíme Vám velký výběr promočních oznámení z našeho katalogu nebo Vám rádi vyrobíme originální oznámení navrhnuté podle Vašich představ a požadavků.

Vizitky

Podle Vašich návrhů a představ vyrábíme klasické, moderní, extravagantní či atypické vizitky. Můžete vybírat z různých druhů papírů – strukturovaný, grafický, zlatý, papír s imitací mramoru, dřeva či sametu a dalších. A využít také všechny naše moderní technologie, jako je slepotisk, zlatotisk, reliéfní tisk, digitální tisk, digitální výsek. Také rozměr či tvar stejně jako celkový design vizitky záleží pouze na Vás.

Tisk propagačních materiálů

Naše firma se zabývá také výrobou propagačních materiálů, letáků, firemních tiskovin, štítků a etiket, diplomů a certifikátů. Na počkání Vám vyrobíme také dřevěná razítka a razítka firmy Trodat. Kombinací kvalitních grafických papírů a našich speciálních polygrafických technologií, Vám vytvoříme reprezentativní tiskoviny přímo na míru a podle představ Vaší společnosti.

Digitální tisk

Digitální tisk je ideální pro tisk malých nákladů tj. desítky až stovky kusů. Jeho předností je rychlost a operativnost, umožňuje bez dalších mezikroků vytvořit tiskoviny přímo z počítače a to již od jednoho kusu. Digitální tisk v mnoha případech nahrazuje tisk ofsetový.
Digitálně tiskeneme na hladké papíry, papíry strukturované i ve vyšších gramážích. Digitální tisk využíváme na tisk svatebních oznámení, vizitek, pozvánek, promočních oznámení, letáků, etiket, ale i na tisk několika kusů knih nebo brožur. Digitální tisk jsme schopni dále zpracovávat technologiemi, jako jsou např. laminace, zlatotisk, slepotisk, tvarový nebo digitální výsek, rylování (bigování), perforování, falcování vazba, řezání, vazby plastové a kovové.