Přestěhovali jsme se na novou adresu!

Zveřejnění článku: 24. srpna 2018

Přestěhovali jsme se na novou adresu. Od 3. 9. 2018 nás najdete na nové adrese:

Úlehlova 3088 / 6,

Brno 628 00 (areál Zetoru)

GPS: 49.196560, 16.669452

tel.: 603 216 631

Jak se k nám dostanete?

1. Autem

Z dálnice sjeďte EXITEM 201 na Slatinu, pokračujte doleva po ulici Řípská, na kruhovém objezdu druhým výjezdem (rovně), na první světelné křižovatce odbočte doprava, směrovka Líšeň a pokračujte po Jedovnické.

Na další světelné křižovatce s Novolíšeňskou se dejte doprava, orientačním bodem je LIDL. Po 100 m odbočte doprava, pokračujte po hlavní silnici, která se stáčí vlevo a na první křižovatce odbočte k Zetoru.

Ten budete mít na levé straně, na pravé straně bude budova České televize. Pokračujte rovně a za areálem ČT zahněte na druhé odbočce doprava. Před pneuservisem CZ VEHA se dejte doleva a hned doprava. Přímo před Vámi uvidíte naši firmu.

Z centra směr na městskou část Brno-Líšeň, na ulici Novolíšeňská hledejte orientační bod LIDL, za prodejnou odbočte k Zetoru. Ten budete mít na levé straně, na pravé straně uvidíte budovu České televize.

Pokračujte rovně a za areálem ČT zahněte na druhé odbočce doprava. Před pneuservisem CZ VEHA, se dejte do leva a hned doprava. Přímo před Vámi uvidíte naši firmu.

Kde zaparkujete?

Přímo před naší firmou máme parkoviště pro zákazníky.

2. Městskou dopravou

  • Tramvaj č. 8, zastávka Novolíšeňská
  • Autobus č. 55, zastávka Novolíšeňská
  • Autobus č. 58, zastávka Zetor silnice
  • Trolejbus č. 25, 26, zastávka Novolíšeňská

Dále se vydejte kousek pěšky. Půjdete kolem České televize (na levé straně je areál Zetoru), za ní zahněte na druhé odbočce doprava, před Vámi je pneuservis CZ VEHA. Těsně před ním se dáte doleva a hned doprava. Rovnou před Vámi uvidíte naši firmu. Budeme se těšit na vaši návštěvu!Zpět