Svatební sezóna 2021

Zveřejnění článku: 4. ledna 2021

Barvy pro tento rok

Letošní rok se ponese ve znamení něžnosti, volnosti a přírodních motivů. Hlavní barvou bude pudrová, světle růžová a meruňková, v kombinaci s nejrůznějšími okvětními lístky a květy. Častým doplňkem budou také jemné ozdoby v minimalistickém stylu, jako jsou například přírodní provázky, stužky a samozřejmě krajka.

Tyto základní barvy se dají velmi pěkně kombinovat s tmavě modrou, bordó a eukalyptově zelenou. Nádherně vyniknou například na svatbách v přírodě a dohromady pak vytvoří něžnou a zároveň elegantní kombinaci. 

Svatební trendy 

Hlavním trendem tohoto roku budou spíše minimalistické svatby, ve skromném stylu a s co nejvíce udržitelnými materiály. Velmi oblíbené jsou v tomto směru například svatební oznámení z recyklovaného papíru, dřevěné a papírové doplňky. Ke svatbám, které se budou konat venku, v přírodě či v romantickém prostředí staré stodoly, se výborně hodí také papírové nádobí a dřevěné příbory, které se dají velmi snadno zrecyklovat. 

Co se týče svatební hostiny, velkým trendem budou v roce 2021 raw zákusky a nejrůznější dortíky. K takovým sladkostem se ideálně hodí papírové svatební krabičky či svatební košíčky z recyklovaného papíru, nebo v barvách Vámi zvolených svatebních oznámení.

Boho styl

Uvolněný, rozevlátý, kočovný, nebo BOHO styl, takové přesně budou stavební šaty roku 2021. Hlavní důraz je kladen na radost, svobodu, dobrosrdečnost a štěstí. Zapomeňte letos na zažité tradice a udělejte si svatbu podle sebe, podle svých vlastních představ. Nenechte se omezovat a vytvořte si klidně svatební oznámení na míru, vypusťte klasické svatební tradice a vytvořte si nové, vlastní. Místo rýže můžete házet plátky okvětních lístků nebo konfety, svatební focení zase doplnit o prskavky

Uchovejte vzpomínky

Každá nevěsta je šťastná, když má svůj velký den uchovaný nejen ve vzpomínkách, ale i ve fotografiích. Oblíbeným trendem několika posledních let jsou svatební knihy a nebude tomu jinak ani letos. Do popředí se dostávají také fotografie z polaroidů, které lze do svatební knihy rovnou vlepit a připsat k nim milou vzpomínku či vzkaz. 

Zpět