Svatební sezóna 2021

Zveřejnění článku: 4. ledna 2021

Svatební trendy

Hlavním trendem tohoto roku budou spíše minimalistické svatby, ve skromném stylu a s co nejvíce udržitelnými materiály. Velmi oblíbené jsou v tomto směru například svatební oznámení z recyklovaného papíru, dřevěné a papírové doplňky. Ke svatbám, které se budou konat venku, v přírodě či v romantickém prostředí staré stodoly, se výborně hodí také papírové nádobí a dřevěné příbory, které se dají velmi snadno zrecyklovat.

Co se týče svatební hostiny, velkým trendem budou v roce 2021 raw zákusky a nejrůznější dortíky. K takovým sladkostem se ideálně hodí papírové svatební krabičky či svatební košíčky z recyklovaného papíru, nebo v barvách Vámi zvolených svatebních oznámení.

Boho styl

Uvolněný, rozevlátý, kočovný, nebo BOHO styl, takové přesně budou stavební šaty roku 2021. Hlavní důraz je kladen na radost, svobodu, dobrosrdečnost a štěstí. Zapomeňte letos na zažité tradice a udělejte si svatbu podle sebe, podle svých vlastních představ. Nenechte se omezovat a vytvořte si klidně svatební oznámení na míru, vypusťte klasické svatební tradice a vytvořte si nové, vlastní. Místo rýže můžete házet plátky okvětních lístků nebo konfety,svatební focení zase doplnit o prskavky.


Zpět